בואו לגלות

איך מגייסים תרומות ולידים ב2022

מי אנחנו?

פלטפורמה מתקדמת עם ניסיון של שנים שמתמחה בגיוס לידים ותרומות בהו"ק לטווח ארוך.

מיליונים מנהלת עשרות עמדות טלמרקטינג למגוון רחב של ארגונים עם נציגות מיומנות לכל לקוח כיחידה נפרדת
ועוסקת ב:

תורמים חדשים

חידוש תרומות ושימור תורמים

מתעניינים מקמפיינים פעילים

מאגר תורמים קיים

מאגר ידידים ותורמים מהעבר

האנשים של טלטרגט

ישעיה הלחמי – בעלים ומנכ"ל

יזם, ובעלים של מספר חברות בתחום הדיגיטל וגיוס משאבים בעל תואר שני במנהל עסקים mba עם התמחות ביעוץ ארגוני ניסיון עשיר בליווי עסקים ועמותות, ובהקמה וניהול של מערכי התרמה גדולים ומורכבים בעל ניסיון רב בגיוסי המונים ובגיוס לידים, בעולם הדיגיטל

שלמה היימן – מנהל מקצועי

מנהל ומלווה מוקדי טלמרקטינג להתרמות למעלה מ 15 שנה חתום על הצלחות בגיוס עשרות מיליוני ₪ לעמותות בארץ ובחו"ל בעל רקע עשיר בתחום הפרסום ובעולם הדיגיטל מומחה לניהול והקמת מוקדי טלמרקטינג להתרמות

עוד קצת על טלמרקטינג, למי שרוצה לדעת יותר

קודם כל
צריך לגבש מאגר טלפונים איכותי ופוטנציאלי לתרומות, המכיל מספרי טלפון עדכניים הנבחנים תמיד, וקהל שמכיר את העמותה שלכם בשם. ועוד משהו, לא נתקשר לתורם לפני שנדע את גובה התרומה הקודם שלו ונכין את עצמנו להזכיר לו שתמיד יש לאן לעלות ולשאוף:)
אחר כך
יש לבנות שפה ספציפית שמתאימה לקהל היעד שנבחר. ב2019 כבר לא מוכרים מוצרים, מוכרים סיפורים. רק סיפורים שמרגשים ונוגעים ללב בשיחה שיוצרת קשר אישי חם וקבוע, תגרום לתורם לפתוח את הכיס.
הכי קריטי
להקים קמפיין ייחודי לכל פרויקט. כל גיוס תרומות הוא עולם שלם, כל פרויקט הוא משימה בפני עצמו, עבורו יש לגבש אסטרטגיה שיווקית מנצחת ולפצח את הקריאייטיב המדויק לחומרים הנלווים לשיחה.
אל תזלזלו ב
בניית סביבת עבודה נעימה ובטוחה. רק מרחב עבודה נעים לשיחה, הדרכות יומיות, שכר בסיס גבוה, תכניות תגמולים ותמריצים יומיים וחודשיים, ואווירה של עשייה חיובית ומורל גבוה - ישיגו את התוצאה מתבקשת.
מאד חשוב גם
להתנהל בשקיפות מלאה לאורך כל הדרך. לכן בנינו מערכת ייחודית שמשקפת את פעילות המוקד בכל רגע נתון, כך שהלקוח יודע בכל עת את העלויות המדויקות שלו למול התוצאות. מה עוד? תקבלו בכתב דו"ח שבועי מקיף על פעילות המוקד.
ו… משהו לסיום
מבחינתנו, הלקוח תמיד צודק (היי, זה אתם). במידה ותורמים מבטלים את תרומתם נבצע החזר מלא על ביטולים או סירובים במהלך כל תקופת ההתקשרות, ונתחייב לתקופות קצרות לבדיקת התחום והוכחת עשייה.

מחלקת הדיגיטל

תקבע את היעד אנחנו 
נגיע

מכיוון שב 2022 שום דבר אינו מושלם בלי דיגיטל, בנינו מחלקה שעוסקת בייבוא לידים לעסקים ועמותות בכל הפלטפורמות הדיגיטליות, כי גם שם צריכים לראות אתכם.

מה זה כולל?

ניהול קמפיינים B2B ו B2C, אופטימיזציות לקמפיינים
ודפי נחיתה, ניהול קמפיינים בפייסבוק, אינסטגרם, גוגל, יוטיוב, טאבולה, אאוטבריין ולינקדאין.

בניית הקמפיינים כוללת כתיבה ועיצוב ובניית רשימות תפוצה.

בואו נדבר

תנו לנו לעשות בשבילכם את העבודה הכי קשה, להוריד מכם את העול שנקרא 10 לחודש, ולטפל בכל מה שקשור לתרומות המחזיקות את המוסד שלכם מא' ועד ת'.

אני רוצה
לגייס מיליונים לעמותה