תורמים
 לטווח ארוך

אנו במיליונים גאים להיות הגוף הגדול בישראל המגייס כספים חיצונית לעמותות. אנו פועלים ללא לאות כדי לתמוך בעמותות שאנו שותפים איתן, תוך מינוף המומחיות והניסיון שלנו כדי לעזור להן להשיג את יעדי גיוס התרומות שלהן.

באמצעות מאמצינו אנו מגייסים מדי חודש עשרות מיליוני שקלים לעמותות שאנו עובדים איתן. מימון זה חיוני להצלחת הארגונים הללו, ומאפשר להם להמשיך בעבודתם החשובה ולהשפיע לטובה על העולם.

אבל אנחנו לא מתמקדים רק בגיוס כספים לעמותה – אנחנו גם נותנים עדיפות לבניית קשרים ארוכי טווח עם התורמים שלנו. אנו מבינים שתרומות חד פעמיות אינן מספיקות כדי לקיים את העבודה החשובה שעושות העמותות השותפות שלנו. לכן אנו מקפידים לגייס תורמים בהוראת קבע, המחויבים לתמוך בארגונים אלו לאורך זמן.
על ידי התמקדות בבניית מערכות יחסים ארוכות טווח אלו, אנו מסוגלים לספק מימון יציב ועקבי לעמותות שאנו עובדים איתן, ולאפשר להן לתכנן את העתיד ולהשפיע באופן מתמשך על העולם.

לסיכום, אנו גאים להיות הגוף הגדול בישראל שמגייס כספים לעמותות. אנו מחויבים לגייס עשרות מיליוני שקלים מדי חודש עבור העמותות השותפות שלנו, ולבניית קשרים ארוכי טווח עם התורמים שלנו כדי להבטיח הצלחה מתמשכת של ארגונים חשובים אלו.